Kedves Szülők!

Írta: Pecsenya Edit, igazgató

2020. 09.22.

2020. szeptember elsejétől intézményünk szigorú járványügyi intézkedések bevezetésével kezdte az új tanévet. Az intézkedéseket mind a gyerekek, mind a pedagógusok és a szülők megértéssel fogadták és fegyelmezetten be is tartják. Együttműködünk mindannyian, tudjuk, hogy a jelenlegi helyzetben ezt meg kell tennünk a gyerekekért és egymásért.

Köszönet érte mindenkinek!

Szeretném arról tájékoztatni a szülőket, hogy a közelgő őszi szülői értekezletek nem a hagyományos módon lesznek megtartva. Erről az osztályfőnökök fogják tájékoztatni a családokat.

Lassan véget ér a nyári jó időjárás, valószínűleg kevesebbet lehetünk a gyerekekkel a szabad levegőn, beszorulunk az iskola zárt tereibe.

Arra kérem az általános iskola 1. – 4. osztályába járó gyermekek szüleit, hogy 2020. október 1-től 2 db mosható, névvel ellátott textil maszkot biztosítsanak gyermekeiknek.

A közösségi terekben, ahol a korosztályok keveredését nem tudjuk elkerülni, intézményünkben mindenki maszkot fog viselni.

Köszönöm a megértésüket!

Békéscsaba, 2020. szeptember 22.

Pecsenya Edit