Citera és tea

Írta: Kissné Szabó Ildikó 2012. 11. 28.

Egy iskola történetét sok tényező alakítja: társadalmi viszonyok, pénzügyek, az oktatáspolitika, de legmélyebb nyomot mégis csak a hozzá tartozó emberek hagyják. Gyermekek, szülők és  leginkább az ott dolgozók.

Ezért mindig nagy öröm számunkra, amikor vendégül láthatjuk nyugdíjas  pedagógusainkat és technikai dolgozóinkat. A zord idő ellenére sokan eljöttek december 11-én délután. Az iskola énekkara és zenészei Ocsovszki Ildikó vezetésével kedves műsorral örvendeztette meg a nyugdíjasokat. A műsort Petrovszki Benedek gitárjátéka zárta. Pecsenya Edit igazgatónő köszöntő szavai után teával és teasüteménnyel megvendégeltük megvolt dolgozóinkat.  A délután beszélgetéssel zárult. Reméljük, jövőre is jó egészségben láthatjuk viszont volt dolgozóinkat.