Kedves Szülők!

2013. 5. 30.

Az iskolai elektronikus adminisztrációs rendszerek elterjedésével együtt jár a fejlesztés igénye, az Ön igényeinek figyelembe vételéhez szükségünk van a véleményére. Ezért készítettünk egy, a személyes adatokat nem tartalmazó kérdőívet, amelynek kitöltés kb. 10 percet vesz igénybe.

A kérdőív célja, hogy a kapott adatok elemzésével a szülők jobb tájékoztatása, az iskolai adminisztráció egyszerűsítése érdekében az elektronikus oktatás-adminisztrációs rendszerek olyan módon fejlődhessenek, amelyek hatékonyabbá tehetik az iskola és a szülők közötti információáramlást, csökkenthetik az iskolai adminisztrációs terheket.

A kérdőív kitöltése során gyermeke iskolájának azonosításához kérem, hogy a következő kódot használja: 3241

A kérdőív elérhetősége (kitöltéshez kattintson rá, vagy másolja a böngészőbe):

Segítségét köszönjük!

Üdvözlettel: