Garabonciás

Írta: Bankó Klaudia 2012. 10. 1.

Ebben az évben is megrendezésre került Békéscsabán a Garabonciás hét, melyen ismét a diákság vette át a város vezetését. A hét minden napján különféle programok színesítették szürke hétköznapjainkat, amelyeken mi is nagy örömmel vettünk részt, akár sportról, akár kézművességről volt szó. Egy-egy versenyen az indulókért az egész iskola szorított. Lelkesedésünket sokszor kísérte eredményesség, melynek tanáraink és mi is örültünk.

Szabó Szilvia 9. osztályos tanuló ping-pongban 1. helyezést ért el.

Kós Vivien (12. o.) kézműves alkotások kategóriában az 1. helyet hozta el gyönyörű gyöngyből készült ékszereivel.

Lábtengóban Kondacs Ádám (12. o.) és Lászik Milán (10. o.) jeleskedtek, ők a 3. helyet hozták el.

Nemcsak egyéniben szerepeltünk igen jól, de csapataink is megállták a helyüket. A röplabda csapatunk 4. helyezést ért el és a sportparádén is a 4. helyet hozta el az iskolánk.

A sok-sok év alatt azonban megtanultuk már, hogy nemcsak az eredmények számítanak, de fontosak a közös élmények, amiket együtt élünk át és sok vidámsággal töltik meg napjainkat.

Bankó Klaudia (12. o.)