Szalagavató

Írta: Török Virág 11. o. 2013. 12. 03.

Tizenhárom végzős gimnazista ünnepi ruhájára tűzték fel a búcsút jelképező szalagot a hétvégén (2013. 11. 29). Zsúfolásig megtelt a díszteremmé átalakított ebédlő ünneplő rokonokkal, tanárokkal, barátokkal és diáktársakkal. A rendező 11. osztály, a gimnázium szellemiséghez hűen, minőségi, kedves, vidám és szellemes színpadi produkcióval lepte meg a végzős évfolyamot. Ezután a végzősök által összeállított videók következtek, melynek segítségével egy párhuzamos dimenzióban láthattuk tanárainkat. Egy videót külön az osztályfőnöküknek, Tóth Zsuzsanna tanárnőnek is szenteltek, ebben megemlékeztek a vele együtt töltött 4 évről és felelevenítették közös, emlékezetes pillanataikat. Ezután következtek a szalagtűzés megható pillanatai.

Végül Pecsenya Edit igazgatónő adott beszédében lelki útravalót a végzősök számára.

Sok sikert kívánunk a közelgő érettségihez!

Befejezésképpen a szervező osztályunk szeretne köszönetet mondani az osztályfőnöküknek, Alberti Csillának, aki az előadásunkat szervezte és mindvégig bátorított minket.

-Köszönet az Acid Jazz Dance Company tagjainak

-Köszönet a Kukla Vendéglátó Bt.-nek.

Török Virág

11. évfolyam