Rendhagyó tanulmányi verseny

2013. 12. 03.

Az iskolai alapítvány – egy adományozó rendelkezése alapján a tanév végén megjutalmazza azt az általános iskolai tanulót, aki a múlt tanév végi tanulmányi eredményén a legnagyobb mértékben javít.

Ennek a jutalmazásnak az a célja, hogy azokat a tanulókat ösztönözze nagyobb szorgalomra, akik képesek jobb eredményt elérni.

A legsikeresebb tanuló a tanévzáró ünnepélyen 10 000 Ft-os vásárlási utalványt fog kapni.

Ha két – vagy több tanuló saját teljesítményével való összehasonlítása azonos eredményre vezetne, akkor az adományozó a felajánlott jutalom összegét 20 000 Ft-ra emeli azzal a meghagyással, hogy ebben az esetben ezt az összeget az alapítvány kuratóriuma ossza szét arányosan két-, három- vagy max. négyfelé.

Az összehasonlítás alapját kizárólag a tanulmányi eredmények képezhetik, amelyeket három tizedesjegyig fogunk kiszámolni.

(Az átlagba nem fog beleszámítani a magatartás és szorgalom jegy.)

A KEDVES ADOMÁNYOZÓNAK EZÚTON IS KÖSZÖNJÜK A FELAJÁNLÁST!

Némethné Lopusni Zsuzsanna

kuratóriumi elnök