Mezei futóverseny

Írta: Petőcz Szilvia 11. o.

2015. 3. 19.

Minden év tavaszán megrendezésre kerül a mezei futóverseny, ami nem csak általános iskolások, hanem gimnazisták részére is szól. Szép számmal szoktak jelentkezni erre a sokakat megmozgató, színvonalas versenyre. Nem volt ez másképp idén sem, és természetes, hogy a Szlovák iskola sem maradhatott ki belőle. Mind az általános iskolások, mind a gimnazisták közül voltak lelkes jelentkezők, akik büszkén képviselték iskolánkat, és szép eredményekkel tértek haza.

Egyéni versenyben Pálvölgyi Tünde, 8. osztályos tanuló 2. helyezést ért el.

Csapatversenyben a 6. korcsoportban a lányok 3. helyezettek lettek. A dobogós versenyzők: Brhlik Eszter, Priskin Nikolett, Bajczer Csilla, Pásztor Nikoletta 10. osztályos tanulók, Petőcz Szilvia 11. osztályos tanuló, valamint Pálvölgyi Tünde 8. osztályos tanuló.

A sikerekhez gratulálunk, büszkék vagyunk rátok!