Gimis farsang

Írta: Petőcz Szilvia (11. o.)

2015. 2. 13.

2015. február 2-án, délelőtt 10 órai kezdettel, megrendezésre került a gimnáziumi farsang, amin a 9-12.-es osztályok tanulói vettek részt.

Tekintettel az előző évekre, ahol a zsűrin kívül másnak nem nagyon volt lehetősége megtekinteni az osztályok produkcióit, és hogy mindenki alaposan szemügyre vehesse diáktársai jelmezét, élvezhesse a csapatok előadását, az idén az ebédlőben vonulhattak fel a maskarába bújt diákok.

A zsűri tagjai Mayer Sándorné-igazgatóhelyettes, Kovács Boglárka és Kesjár Daniella-8.osztályos tanulók voltak. Nehéz dolguk volt, ugyan is fantasztikus, humoros, vicces produkciókat, színes és nagyon ötletes jelmezeket láthattunk a színpadon.

Döntésük alapján a következő eredmények születtek:
I. helyezett: 11. osztály: (Alice Csodaországban)
II. helyezett:10. osztály: (Keleti népek)
III. helyezett: 9. osztály: (Öregek otthona)
Különdíjas lett a 12. osztály tanulója: Szeljak Bence (Katona)

Minden tanulónak, aki vette a fáradságot és beöltözött, köszönjük, hogy színessé tette ezt a télűző napot. Jövőre is hasonló lelkesedést várunk tőletek.

Petőcz Szilvia 11. osztályos tanuló