Általános iskolai farsang

Írta: Bobvos Viktória, Szarvas Lea 8. osztály

2016. 02. 24.

2016.02.19-én került megrendezésre iskolánkban a farsang, amit hagyományunkhoz híven a 8. osztály rendezte meg. Már hetekkel ezelőtt megkezdődött a lázas készülődés: szponzorok kutatása, a dekoráció készítése és a programok összeállítása. A rendezvény megszervezéséből jócskán kivették a részüket a lelkes szülők és a diákok. Pénteken délelőtt már szorgosan készítettük a változatos ízesítésű szendvicseket. Fél 3-kor kezdték vette a várva várt jelmezes felvonulás. Nemcsak az alsósok, hanem a felsősök is elkápráztattak ötletes jelmezeikkel. Találkozhatunk egyéni és csoportos maskarákkal is egyaránt. A jelmezes felvonulás után, amíg a zsűri döntés hozatalra elvonult, 4. osztályos táncos lábú gyerekek léptek színpadra, társastánc produkcióval készültek. Ezt követően 4 8.-os lány kíséretével közös táncmulatságon vehettek részt a farsangolok. Nem maradhatott el az izgalmas tombolasorsolás sem, melyen értékes nyeremények találtak gazdára. Köszönet minden felajánlásért, valamennyi szülőnek a támogatást, a sütemények, a szendvicseket, a tombola tárgyakat, az anyagi hozzájárulást és szervezést.

Végezetül lekerültek a színes díszek, elcsendesedett az iskola, véget ért az idei farsangi időszak.

Reméljük sikerült: élményekben gazdag délutánt szervezni a gyermekeknek és a szülőknek egyaránt.

További képek a Galériában (A fotókat készítette: Lipták Zsolt)