Csillámpónik, Unikornisok, ….

Írta:

2016. 06. 15.

Csillámpónik, Unikornisok, Gyomnövények, Mikusék, Kettő szisza nevekkel indultak el a 4 tagú csapatok az iskolán belül versengeni egymással. Angol találós kérdések, történelmi események elmutogatása, versek és szerzőik kitalálása, legoból összerakott alakzat rekonstruálása, meglepő állat és növény nevek kitalálása, 10 dkg rizs kimérése, ügyességi játékok várták a gimnazista diákokat. A délelőtt gyorsan elrepült a végére a következő eredmény alakult ki:

1. Unikornisok: Pálvölgyi Szilveszter 9. o., Kruchió Reni 9. o., Szluka Virág 9. o., Krajcsó Tamara 10. o.

2. Kettő szisza: Kesjár Danka 9. o., Dalmadi Dóra 9. o., Somogyi Petra 9. o., Andrej Liza 10. o.

3. Csillámpónik: Csécsei Kitti 10. o., Szilágyi Csenge 9. o., Budai Evelin 9. o., Gyöngyi Bani 9. o.

4. Gyomnövények: Kovács Bogi 9. o., Kós Niki 9. o., Lipták Barbi 10. o., Vidovenyecz Kata 9. o.

5. Mikusék: Sipiczki Brigitta 9. o., Deák Enikő 10. o., Mikus Vivi 9. o., Püski Bence 10. o.