Gimis Farsang

Írta: Petőcz Szilvia 12. o.

2016. 02. 15.

2016. február 1-én, délelőtt 10 órai kezdettel, megrendezésre került a gimnáziumi farsangi bál, amin a 9-12.-es osztályok tanulói vettek részt, természetesen osztályfőnökeikkel együtt.
A tavalyi évhez hasonlóan, idén is az ebédlőben vonulhattak fel a maskarába bújt diákok. A zsűri tagjai: Lászik Mihály-igazgatóhelyettes, Dunai Dóra és Tárkány Szűcs István -8.osztályos tanulók voltak. Nehéz dolguk volt, ugyanis fantasztikus, humoros, vicces kiselőadásokat, nagyon színes és ötletes jelmezeket láthattunk a színpadon. De dönteniük kellett, és a következő eredmények születtek:
I. helyezett: 12. osztály: (10 dolog, amit ne csinálj az érettségin)
II. helyezett:10. osztály: (Házi feladat készítése művtöri órára)
III. helyezett: 11. osztály: (Iskola Múmiái)
IV. helyezett: 9. osztály: (Esküvő jelenet)
Köszönet az Iskola Alapítványának a támogatásért, mely lehetővé tette a jelmezesek jutalmazását.
Utólag is köszönjük minden kedves tanulónak, aki vette a fáradtságot és beöltözött.
Jövőre is hasonló lelkesedést várunk Tőletek, hogy együtt mulassunk és űzzük el a telet.

További képek