Online természettudományos verseny eredményhirdetés

Írta:

2016. 06. 10.

A 2015/16-os tanévben is megrendeztük a magyarországi szlovák iskolák 7. osztályos tanulói számára az online természettudományos vetélkedőt. A verseny két fordulója biológia, fizika, földrajz, kémia és matematika tárgyakból adott okot a versenyzőknek egy kis fejtörésre, Internetes keresgélésre.

Köszönjük a sátoraljaújhelyi, tótkomlósi, szarvasi és békéscsabai gyerekeknek a szép, sőt néha szellemes megoldásokat. Köszönjük a pedagógus kollégáknak, hogy biztosították a csapatok részvételét. Reméljük, hogy jövőre is folytathatjuk a versengést a természettudományok területén.

A verseny szervezői

Az idei eredmények a következők lettek:

csapat név Összesen
Bozont_sátoraljaújhely 9,96