Közlekedési verseny

Írta: Lipták Zsolt

2017. 03. 30.

Márciusban három alkalommal, három kategóriában a Békés Megyei Rendőrkapitányság rendezett közlekedési versenyt. Először a középiskolások méretkőztek meg három kategóriában. Szeifert Tamás 11. osztályos tanuló kerékpár, Gyöngyi Bátor Barnabás 10. osztályos tanuló segédmotor, Csécsei Kitti 11. osztályos tanuló személygépkocsi kategóriában indult. Csécsei Kitti egy hibaponttal első helyezett lett kategóriájában, ezzel kivívta a megyei döntőn való részvételt. A hónap vége fele rendezték meg a „Ki a mester két keréken” című versenyt, ahol Csepregi Tünde és Kesjár Ádám Dániel 5. osztályos tanulók képviselték az iskolánkat. Egyéniben Csepregi Tünde első, Kesjár Ádám Dániel második helyezést ért el. Összesítésben, csapatban elsők lettek, amivel szintén továbbjutottak a megyei döntőbe. Végezetül, de nem utolsó sorban Kerékpáros Iskola Kupán vett részt Szabadi Kata és Bobvos Bálint 6. osztályos tanulók, ahol Szabadi Kata első helyezést ért el és különdíjat kapott, Bobvos Bálint pedig különdíjat kapott. Folytatás következik a megyei döntőkkel!