Péter Erika versmondó versenyen jártunk

Írta:

2017. 03. 31.

A neves költőnő 70. születésnapja alkalmából került megrendezésre a Munkácsy Mihály Múzeum Jankay termében az alsó tagozatosok versmondó  versenye Péter Erika gyerekzeteiből. Városunkból és a környező települések iskoláiból 2 korcsoportban (1-2. osztály és 3-4. osztály) összesen 154 gyermek jelentkezett. Iskolánkat 7 tanuló képviselte: az 1. osztályból Gulyás Réka, 2. osztályból Kabai Zalán, Varga Evila és Gombár Eszter, 3. osztályból Gulyás Bernadett és Hankó Benedek, és a 4. évfolyamból Prohászka-Szegedi Fanni. Jó hangulatú, jól szervezett programon vehettünk részt, ahol a holtidőben pogácsával, süteménnyel kínáltak bennünket és Hevesi Imre szórakoztatta az éppen nem versenyző gyermekeket. Annak ellenére, hogy díjat nem sikerült elhoznunk, a gyerekeket osztályfőnöki dicséret illeti kitartásukért és szorgalmukért.