Elsöprő siker a SULI-HÓD versenyen!

Írta: Karácsonyiné Belicza Edit

2017. 05. 24.

Iskolánk alsó tagozatos tanulói több éve eredményesen szerepelnek a hódmezővásárhelyi SULI-HÓD BT. által szervezett országos levelező tanulmányi versenyen. Matematika, természetismeret, irodalom és nyelvtan tantárgyakból lehet jelentkezni. Az év folyamán 4 feladatlapot kell megoldaniuk a versenyzőknek, melyet az iskola postáz el és kijavítva, a következő feladatlappal együtt kapjuk vissza.

Többnyire 13-16 diákkal, 15-20 feladatlappal dolgozunk. Van, hogy egy diák több tantárgyból is megméretteti magát.

Az országos verseny kiírása szerint az első három helyezett könyvjutalomban részesül.

Idén ezt a dicsőséget két tanulónk is kivívta, Cserenyecz Hanna másodikos tanuló matematikából korcsoportjában országos 1. helyezést, Kovács Zsolt másodikos tanuló pedig matematika tantárgyból országos 3. helyezést ért el, így mindketten könyvjutalmat kaptak a SULI-HÓD BT-től.

A többi versenyzőink is nagyon előkelő helyezéseket értek el.

Gratulálunk és további szép eredményeket kívánunk nekik! Bízunk abban, hogy sikerük egyre több tanulót motivál a versenyre való jelentkezésre.