Szalagavató 2016.

Írta: Lipták Barbara, Krajcsó Tamara 11. osztályos tanuló

2016. 12. 5.

Idén minket ért a megtiszteltetés, mint a 11. osztályosokat, hogy megrendezzük a Szalagavatót a végzős osztály számára. A rendezvény november 25-én pénteken volt 18:00 órai kezdettel. Több hónapig szerveztük ezt a napot, hogy minden tökéletes és emlékezetes legyen. A műsorunkban bemutattuk a 12. osztály érdeklődési köreit, interjúkat készítettünk velük, elmeséltük az osztálytörténetüket és mindezt ötletes videókban készítettük el. Egy-egy videó között a GM tánciskola táncosai kedveskedtek egy rövid műsorral. A végzős osztály is készült egy kis videóval, majd az osztályfőnöknek énekeltek egy dalt, aki szemmel láthatóan meghatódott.

Ezután a szalagtűzés következett. Miután feltűztük a szalagot, a 12.-esektől kaptunk egy rólunk rajzolt képet és egy gravírozott tollat ajándékba. A műsor végén igazgatónő beszédet mondott, majd a tanárok és a meghívott vendégek gratuláltak pezsgővel a végzős osztálynak. Mindezek után mindenki vacsorázott a svédasztalról. A visszajelzések alapján mindenki jól érezte magát, mi pedig várjuk a jövő évet, hogy mi is átélhessük ezt az élményt.

A képeket készített: Csirke István

További képek