Ballagás a Szlovák Gimnáziumban

Írta: Budai Evelin, 11. osztályos tanuló

2018. 05. 08.

A békéscsabai Szlovák Gimnáziumban 2018. május 5-én 10 órakor került megrendezésre a ballagási ünnepség.  Az ünnepséget Kesjár Daniella 11. osztályos tanuló Matka Tereza: Hymna života című verse indította, majd Koós Nikolett 11. osztályos tanuló búcsúzott iskolánk végzős diákjaitól. A 12. osztály tanulói, Andrej Liza és Püski Bence beszédében elsősorban a szüleiknek köszönték meg a sok szeretetet és támogatást, amit mindezidáig kaptak tőlük, majd iskolánk tanárainak is meghálálták a 4 éven át tartó figyelmet és odaadást. Tóth Zsuzsanna osztályfőnök egyenként búcsúzott diákjaitól, és kívánta, hogy higgyenek céljaik elérésében. Az ünnepséget iskolánk igazgatója, Pecsenya Edit bíztató sorai zárták.

A végzős tanulók közül Csécsei Kitti nevelőtestületi dicséretben részesült, a gimnáziumi évei során nyújtott kimagasló tanulmányi eredményéért és szorgalmáért.

További képek