Egy „DÖK-életes” nap

Írta: Kesjár Daneilla, 11. osztályos tanuló

2018. 04. 09.

2018. március 27-én iskolánkban megrendezésre került a már hagyománnyá vált Dök-nap.
Legelőször igazgatónő válaszolt az igazlátó lapokra, melyekben a diákok problémáikat tüntethették fel, majd Csécsei Kitti 12. osztályos tanuló dök-titkári beszámolóját hallgathattuk meg. Ezt követte az új dök-titkár választás. Ezt a posztot Arnóczki Szabina 10. osztályos tanuló tölti be.

Bűvészbemutatót is volt lehetőségünk megfigyelni, ugyanis Kéki József kártyatrükkökkel kápráztatta el a diákokat és tanárokat.

Mindenki számára érdekes volt iskolánk volt diákja, Priskin Nikolett beszámolója Nicaragua-i utazásáról. S végül Igor Furdik úrral, Szlovákia magyarországi főkonzuljával volt lehetőségünk beszélgetni és feltenni kérdéseinket a diplomáciai élettel kapcsolatban.

A nap végén minden osztály meglepetésként pizzát kapott, melyet jó hangulatúan elfogyasztottunk.

Programunkat az iskolai alapítvány támogatta. Köszönjük szépen!