Írta: Gergő Marcell és Kolysza Hanna, 7. osztályos tanulók

2017. 11. 1.

2017 okt.26-án megrendezésre került a hagyományos Halloween buli. Volt futás zseblámpával a suli körül, lehetett versenyezni töklámpással, sütőtökös sütivel, dekopázzsal és osztálydísszel is.

A zsűri tagjai: Mayer Sándorné igazgatóhelyettes asszony, Kovácsné Gombár Mónika alsós osztályfőnök, és Püski Gábor7. osztályos tanuló.

Kolysza Hanna Sára,7. osztályos tanuló a Halloween történetéről, és a lámpások kialakulásárol beszélt a program elején. Az est főszervezője volt, Tóth Zsuzsanna angol szakos tanárnő, aki évek óta nagyon hangulatos, érdekes Halloween bulikat rendez.

Az iskola előcsarnokában a büfésünk Julika gondoskodott a rettentő félelmetes édességekről.

Az estét disco tette még emlékezetesebbé, melyen Lipták Zsolt és Tarkó Ákos urak vigyáztak a rendre. A jelmezesek: zombik, csontvázak, boszik, fekete macskák este kilencig ropták, de a legjobban mindenkinek a hagyományos cukordobálás tetszett, amit valamennyien nagyon vártunk.

További képek