Újabb siker a Mesemondó versenyen

Írta: Karácsonyiné Belicza Edit

2018. 04. 23.

2018. április 18-án rendezték meg a Városi mesemondó versenyt. A verseny nagyon nívós helyszínen zajlik, a Meseház optimális körülményeket teremt a tehetséges kisdiákoknak, a helyszín atmoszférája magával ragadó, és még motiváltabbak lesznek a versenyzők.

Ebben az évben diákjaink közül a 4-5. osztályos korcsoportban Krajcsovicz Hanna versenyzett „A büszke lány” című mesével. Korosztályában 10 induló közül az előkelő második helyezést érte el, már nem először bizonyítva ezzel tehetségét és rátermettségét. Hanna bájos karaktere és a mesemondáshoz való különleges képessége ismét elvarázsolta a hozzáértő zsűrit és sok sikert kívántak neki a továbbiakban is.

Iskolánk tanulói és pedagógusai is hasonló szépeket és jókat kívánunk, gratulálunk Hannának és a felkészítő Szoszki Erzsike néninek az ismételt sikeres eredményhez!