Papírgyűjtés

Kedves Szülők!

2018. április 21-én (szombaton) 730 - 1200 papír és petpalack gyűjtést szervezünk az osztályok és a csoportok részére. Ezen a napon (csak ezen!) lehet behozni az iskolába az újrahasznosításra szánt anyagokat (összekötözve, bedobozolva, összenyomva).

Azok, akik nagyobb mennyiségű papírt szeretnének felajánlani gyermekük osztályának vagy óvodai csoportjának, a gyulai telephelyre való szállításra van lehetőségük (2018. április 19-20-án). Az osztályok számára versenyt hirdetünk, ahol az egy főre eső hulladékmennyiséget vesszük alapul. Az osztályok által gyűjtött pénz az osztálypénzt gyarapítja. A petpalackból nyert pénzt a díjazásra fordítjuk, a maradékot pedig az iskola alapítványának továbbítjuk.

Az átvevő: Tóth és Társa Recycling Kft. (Gyula)