TANULMÁNYI SIKER AZ ALSÓ TAGOZATON

Írta: Karácsonyiné Belicza Edit, könyvtáros 2018. 05.25.

Iskolánkban évek óta nagy népszerűségnek örvend a SULI-HÓD levelező tanulmányi verseny, mely alsó tagozatos diákok számára szól.  4 tantárgyból: matematikából, magyar nyelvből, irodalomból és természetismeretből lehet választani tanév elején. A verseny 4 fordulós, a tanév folyamán 4 feladatlapot kapnak postán a diákok, mely az iskolába érkezik. A verseny koordinálását Karácsonyiné Belicza Edit iskolai könyvtáros végzi.

Ebben a tanévben 8 diákunk jelentkezett, összesen 12 feladatlappal.

Kiemelkedő sikert, országos 2. helyezést ért el természetismeret tantárgyból, és ezzel az eredménnyel könyvjutalmat nyert Pataki Anna 3. osztályos tanuló, aki kifogástalan munkáival, gyönyörű külalakjával, példaértékű hozzáállásával minta lehet a diáktársai számára.  Bízunk benne, hogy pozitív példája motiválóan hat társaira és a következő években még többen jelentkeznek majd erre a tanulmányi versenyre.

Gratulálunk neki és a következő tanévben is hasonló lelkesedést kívánunk!