Szalagavató 2017.

Írta: Andrej Liza, 12. osztályos tanuló

2017. 11. 24.

Szalagavatók hosszú sora indult el ebben a hónapban, ránk november 24-n került sor. Mi is megkaptuk az iskola logójával feltüntetett szalagot, mely azt szimbolizálja, hogy maturandusok, végzős diákok vagyunk. Mivel az osztály nem rendelkezik nagy létszámmal, ezért kisebb, de annál inkább meghittebb és családiasabb eseményen vehettünk részt. Ebben az évben sem maradt el a 11. osztály humoros és egyben megindító műsora, melyben felelevenítették a végzős diákok emlékeit. Az estét a GM tánciskola párosai nyitották meg, akik standard táncokat  adtak elő a nézőközönségnek. Az estét az iskola igazgatója, Pecsenya Edit zárta, aki beszédében bátorságot, kitartást és sok sikert kívánt az érettségihez és az élethez egyaránt. A hivatalos műsor után a vendégeinket és tanárainkat hidegtálas vacsora várta.

További képek