Értesítés tankönyvosztás rendjéről

2018. 06. 26.

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2018/2019-es tanévben a fizetős tanulók (10. 11. és 12. évfolyam) a tankönyvek átvételekor kapják meg a számlát és a befizetési csekket, amelyet 2018. szeptember 15-ig (szombat) kell befizetni.

Befizetés módjai: készpénzzel, bakkártyával, valamint a Magyar Postánál elfogadott fizetési módokon és banki átutalással

A befizetést igazoló csekk másolatát vagy a banki átutalás igazolását szeptember 28-ig (péntek) kérjük behozni és leadni a tankönyvfelelősnek vagy a könyvtárosnak.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy iskolánkban a tankönyvek kiosztása az alábbi időpontokban lesz:

2018. augusztus 30. (csütörtök)   800-tól-1200-ig 1300-tól-1800-ig

2018. szeptember 2. (vasárnap)   1600-tól-1800-ig (csak a kollégista tanulók számára)

Kérjük, hogy a hosszú sorban állás elkerülése érdekében csak a kollégista és vidéki tanulók vegyék igénybe a vasárnapi időpontot.

A tankönyvek kifizetésével kapcsolatban szeretnénk néhány fontos információval szolgálni.

A tankönyvek kifizetési határideje: 2018. szeptember 15. (szombat)

Fizetési módok:

1.  banki átutalással – KELLO bankszámlaszámára - 64400068-30107825-11100049 (amennyiben ezt a fizetési módot választja, akkor a közleményben fel kell tüntetni a kifizetendő számla számát, a diák nevét és oktatási azonosítóját)

2.  postahivatalokban is ki lehet fizetni a számlát a Magyar Posta által elfogadott fizetési módokon

Tankönyvek visszaküldésére is lehetősége van a szülőnek!

A visszaküldés feltételei a következők:

·       2018. szeptember 15-ig van rendeléstől való elállási joga a szülőnek

·       sértetlen állapotban kell a tankönyveket visszaküldeni

·       visszaküldés esetén posta vagy egyéb szállítási költség megfizetéséről a szülőnek kell gondoskodni

Visszaküldési cím: Könyvtárellátó Nonprofit Kft. (Üllő), OLK 1000

A visszaküldött tankönyveket a KELLO ellenőrzi és a visszaküldés jogosságát megvizsgálják. Ha nem indokolt a visszáruzás a szülő részéről (pl.: nincs iskolaváltás, osztályismétlés, költözés stb., kifogásolható a tankönyvek minősége- szakadtak, pecsétesek stb.) a KELLO nem fogadja el a visszárut.

Visszaküldés esetén a KELLO minden esetben kéri feltüntetni a megrendeléssel érintett diák/szülő adatait, pénzvisszautalásnál a bankszámla adatokat ahova a pénzt kérik.

Békéscsaba, 2018. június 26.

Pecsenya Edit