Kedves Érettségizőink!

Írta: Pecsenya Edit, igazgató

2020. 04.30.

Együttérzünk Veletek! Mindannyian. A konyhás nénik, a portások őszinte lelkesedéssel díszítették ki számotokra az előcsarnokot, hogy így is kifejezzék az irántatok érzett szeretetüket. Az iskola így díszbe öltözött a tiszteletekre!

Hazánk ezekben a napokban rendkívüli időket él át. A kihirdetett veszélyhelyzet most nem teszi lehetővé, hogy közösen éljük át Veletek az érettségizők hagyományos szertartásait: a szerenádot és a ballagást. Fáj a szívünk. Ne csüggedjetek! A 2016-2020-as évfolyamot évtizedeken át „kivételes“ évfolyamként fogjuk emlegetni. Tudnotok, éreznetek kell, hogy számunkra Ti így is egészen kivételesek és különlegesek vagytok, hiszen szeretett szlovák iskolánk végzőseiként készültök a nagy megmérettetésre.

Az intézmény nevelőtestülete és összes dolgozója, alsóbb évfolyamos diákja nevében sikeres érettségi vizsgát kívánok minden diákunknak.

Békéscsaba, 2020. 4. 29.

Pecsenya Edit