Kedves Szülők!

Írta: Pecsenya Edit, igazgatónő

2020. 05.21.

A tegnapi (2020. május 20.) napon, Dr. Maruzsa Zoltán köznevelésért felelős államtitkár ismertette a tanév lezárásának menetrendjét. Szeretném a kedves szülőket az elhangzottak alapján az alábbiakról tájékoztatni:

1.      A digitális tanrend a tanév végéig fennmarad. A tanulók a március 16-a óta érvényben levő munkarend keretében fejezhetik be a tanévet, amely 2020. június 15-ig tart.

2.      2020. június 2-től az iskolában kiscsoportos, felzárkóztató foglalkozásokat szervezünk a tanulók számára azokból a tantárgyakból, amelyeket igényelnek.

3.      2020. június 16-26-ig szintén kiscsoportos foglalkozásokat szervezünk, amelyek a tanulókat már az új tanévre készítik fel.

4.      Iskolánkban jelenleg is működik gyermekügyelet, 8.00-16.00 között.

5.      Hagyományos, nagy tömeget mozgató tanévzárót, ballagást nem szervezhetünk. A bizonyítványok kiosztását, a  8. osztályosoktól való elköszönést szeretnénk osztályközösségi szinten, családias légkörben lebonyolítani. Erről minden szülőt és diákot tájékoztatni fogunk.

6.      A tanulók iskolai étkeztetése 2020. június 26-ig biztosított.

MIT KELL TENNIE A SZÜLŐKNEK?

ˇ         Amennyiben a gyermeke a digitális munkarendben fejezi be a tanévet, semmit nem kell tennie, az eddigiek szerint kapja meg a feladatait.

ˇ         Ha valamelyik tárgyból gyermeke felzárkóztatásra, gyakorlásra szorul akkor jelezze az iskola felé. Iskolánk pedagógusai megszervezik gyermeke felzárkóztatását.

ˇ         Amennyiben gyermeke 2020. június 15-ig 8.00-16.00 között az iskolában tanul és étkezést is kér, szintén jelezze az iskola felé.

ˇ         Amennyiben gyermeke 2020. június 16-26-ig részt vesz az intézményünk pedagógusai által szervezett, az új tanévre való felkészítő foglalkozásokon 8.00-16.00 között, szintén jelezze az iskolának.

Tájékoztatjuk a kedves szülőket, hogy az étkezés megrendelése két nappal az igénybe vétel előtt történik. Minden nap reggel 9.00 óráig fogadjuk az igényeket.

Az alábbi címen kérjük a fentebb felsoroltaknak megfelelően jelezni a szülői igényeket:

dkati@szlovak-bcs.sulinet.hu;  szlovak@szlovak-bcs.sulinet.hu

66-453-577

A korábban megszokott, az intézmény portáján bejelentett igényeket most nem tudjuk fogadni.

SZERETETTEL VÁRJUK A TANULÓKAT