Városi  Mesemondóverseny

Írta: Szarvas Lea 2012. 05 23.

2012. 04. 18-án Békéscsabán, a Meseházban megrendezésre került a „Városi  Mesemondóverseny”.

Három korcsoportba indult a vetélkedő: az elsősöket Kovács Eszter, a második korcsoportot (2-3. osztály) Szalók Tamás, a harmadikat (4-5. osztály) Szarvas Lea képviselte az iskolánkból.

Társaimmal szorgalmasan készültünk a versenyre, és már nagy izgalommal vártuk a vetélkedő szerdai napját .

Szinte már féltem a szerepléstől annak ellenére , hogy nem először szerepeltem ilyen versenyen. Izgultam nagyon, hisz ötödikesekkel  együtt  kellett versenyeznem.
Sikerült szépen elmondani a mesémet, pedig végig a torkomba dobogott a szíven. A szereplés után jól esett a kis szabadidő, de már nagyon izgultam, hogy sikerül-e valamilyen helyezést elérnem!
És az eredményhirdetésen meghallottam először a mesém címét: A megborjazott csizmadia, és a nevemet, hogy különdíjat nyertem!!!!!!!!!!!

Nagyon-nagyon boldog voltam!

Remélem jövőre, mint ötödikes tanuló is ki kipróbálhatom magamat!

Köszönöm a felkészítést  Szoszki Erzsike tanár nénimnek!

Szarvas Lea
                                                                                  negyedik osztályos tanuló