Dopravné súťaže

Autor: 30. 03. 2017

Békešská župná polícia zorganizovala v marci tri dopravné súťaže pre žiakov. Gymnazisti mohli súťažiť v 3 kategóriách. Tamás Szeifert, študent 11. triedy, súťažil v jazde na bicykli, Barnabás Bátor Gyöngyi, 10. trieda, v jazde na motocykli a Csécsei Kitti, študentka 11. triedy, súťažila v automobilovej kategórii. Csécsei Kitti vo svojej kategórii získala prvé miesto a postupuje do župného finále.

Žiaci základnej školy sa zúčastnili na súťaži Kto je majster na dvoch kolesách. Našu školu v nej reprezentovali Tünde Csepregi a Ádám Daniel Kesjár, žiaci 5. triedy. V individuálnej jazde sa Tünde Csepregi umiestnila na prvom mieste, Ádám Daniel Kesjár sa umiestnil na druhom. V súťaži družstiev získali tiež prvé miesto a teda postupujú ďalej do župného finále.

Zúčastnili sme sa aj na Školskom cyklistickom pohári. Súťažili Kata Szabadi a Bálint Bobvos, žiaci 6. triedy. Kata Szabadi sa umiestnila na prvom mieste so zvláštnym ocenením a Bálint Bobvos získal tiež zvláštne ocenenie. Pokračujeme v župnom finále!